Středisko


Aktuality

Otvírací doba přes svátky

Otvírací doba přes svátky

Vážení zákazníci, posledním dnem, kdy máme otevřený obchod s elektromateriálem je pondělí 20.12. V novém roce začínáme již v pondělí 3. 1. 2022 Klidně prožité svátky přeje kolektiv zaměstnanců EK Hodonín.

více info


Raychem prezentace 15.9. s grilem

Raychem prezentace 15.9. s grilem

 Vážení zákazníci, společnost EK Hodonín s.r.o. a RAYCHEM pro Vás připravili prezentační den s grilováním. Můžete se seznámit s novinkami výrobků RAYCHEM a taktéž ochutnat specialitu z našeho grilu. - Jedinečná samoregulační technologie - Podlahové topení T2Red za sp...

více info


Tornádo

Dobrý den, tímto naším zákazníkům sdělujeme, že naši firmu minulo tornádo jenom o pár metrů, tedy fungujeme v běžném režimu. Ovšem z důvodu pomoci postiženým ničivým tornádem se mohou některé termíny dodávek lehce opozdit. Děkujeme za pochopení.

více info


Porucha pevné linky

Porucha pevné linky

Vážení zákazníci, z důvodu poruchy pevné linky, prosím využívejte pro komunikaci mobilních čísel, které jsou uvedeny v kontaktech. Na odstranění poruchy se pracuje. Mobilní číslo pro prodejnu elektro je 728 359 385.

více info


Otevíráme výdejní okénko pro občany

Otevíráme výdejní okénko pro občany

Od 19. 3. 2021 prodáváme zboží v naší elektroprodejně v rámci "výdejního okénka" i občanům (nejenom firmám a živnostníkům). Vaše požadavky nám prosím nejdříve zavolejte na tel.: 728 359 385 nebo napište na mail: obchod@ekhodonin.cz a následně Vám zboží vydáme na pokladně. Prosíme o dodržování akt...

více info


Další strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 

O nás - EK Hodonín

Společnost EK Hodonín, s. r. o. byla založena společenskou smlouvou v roce 1991 jako výrobně montážní firma s pozdějším rozšířením na obchodní činnost.

Podle profesního zaměření společníků se firma zaměřila na tyto činnosti:

  • ekologické výrobky: separátory a rotační síta
  • kovovýroba: výroba kovových krbových mřížek, zakázková výroba
  • elektromontáže a výroba elektrorozvaděčů
  • chladící technika: montáže a servis chladíren, klimatizací a tepelných čerpadel
  • stájové technologie: montáže a servis ventilace, krmení, napájení a hrazení pro vepřové, hovězí a drůbež
  • prodej elektroinstalačního materiálu

Sídlo společnosti je v průmyslové části města Hodonín, kde firma vlastní dostatečné výrobní prostory, které jí umožňují provádět všechny své obchodní i výrobní aktivity.

Vize společnosti:

  • spokojený zákazník
  • vyrábět a dodávat zákazníkovi kvalitní a cenově dostupné výrobky a služby
  • uzavírat dlouhodobé korektní obchodní vztahy s perspektivními zákazníky a tyto vztahy neustále vylepšovat a prohlubovat

Čerpání evropských dotací

Weblogo