Středisko


Byli jsme: Školení na záruku 20let pro podlahové topení od firmy Raychem

Byli jsme: Školení na záruku 20let pro podlahové topení od firmy Raychem

V Dubnu naši elektromontéři absolvovaly školení Certified PRO na prodloužení záruky pro elektrické podlahové topení na 20 let dodávané firmou Raychem. Pracovníci byli proškoleni a poučení co vše je potřeba pro to aby Vy jako náš zákazník jste získal záruku 20 let a to nejen na topný kábl, ale i na jeho instalaci tzv. TOTAL CARE.

Více o produktech firmy Raychem na www.tepladlazba.cz

20 LET BEZ OBAV S NOVÝM KONCEPTEM ZÁRUKY

Kvalitní produkty – nainstalované a zkontrolované profesionálním elektrotechnikem – zajistí pomocí služby Total Care vlastníkům domů pohodlí hřejivé podlahy. Při instalaci systémů podlahového topení firmy Raychem mohou nyní elektrotechnici nabídnout zákazníkům až 20 let dlouhou záruční dobu díky záruce Total Care. Společně s ní zákazník získá i plnou podporu kvalitní značky.

TOTAL CARE = DĚLÁME, CO JE POTŘEBA PRO ZAJIŠTĚNÍ TEPLÉ PODLAHY

Ve výjimečném případě, kdy dojde k selhání našeho výrobku a kdy tuto závadu nelze odstranit, nezůstaneme pouze u toho, že Vám tento výrobek vyměníme a zaplatíme jeho instalaci. My se také postaráme o to, aby byla povrchová úprava podlahy opravena do původního stavu, nebo vyměněna v odpovídající kvalitě.

Fotogalerie

Zpět